Doprava a distribuce | Cedes Logistik
Naplníme Vaše logistické potřeby!

KONTAKTY

Centrála:
Modletice 139, Komerční zóna Říčany
Říčany 251 01
tel.: +420 323 618 610
fax.: +420 323 618 691

více kontaktů...

DOPRAVA, DISTRIBUCE, MKD, SPEDICE

Naše společnost zajišťuje v oblasti dopravy standardní i vysoce specializované přepravy, které se týkají především logistiky léčivých přípravků a zdravotnického materiálu. Zajišťování vnitrostátní dopravy a spedice, mezinárodní dopravy a spedice souvisí především s potřebami našich skladových klientů.

Doprava v rámci ČR: Rychle a výhodně

Kromě mezinárodní dopravy zajišťujeme samozřejmě i dopravu a spedici vnitrostátní, na celém území ČR, a to v režimech 24h ,48h, just-in-time apod. Zajistíme též svozy a rozvozy ze skladů a výrobních závodů ke konečnému zákazníkovi a to prostřednictvím našich poboček.

Zavážíme pravidelně obchodní řetězce, ale problémem nejsou ani specializované prodejny a servisy.

V rámci naší specializace na logistiku léčiv a zdravotnického materiálu zavážíme i nemocnice, lékárny a další zdravotnická zařízení včetně donášky zásilek až na operační sály.

Samozřejmostí jsou formality s posláním dodacích listů zpět odesilateli. Postaráme se též o prázdné palety, a to včetně softwarové evidence paletového hospodářství.

Výhodné rozmístnění skladových areálu v lokalitách Praha x Olomouc a pravidelná, každodenní linka mezi těmito pobočkami, nám umožňuje flexibilní distribuci zboží po celém území Čech a Moravy do 24h.

Naše možnosti v distribuci, díky náležitosti CZ do EU, sahají i za hranice CZ a to konkrétně na území SK. Stejně jako pro naše stávající zákazníky, tak i těm potencionálním, můžeme nabídnout distribuci jejich zboží na území SK a to prostřednictvím naší olomoucké pobočky. To vše v režimu 24h!   

CEDES Logistik disponuje vlastním vozovým parkem od dodávkových vozidel až po kamiony a také používá dlouhodobě odzkoušené a prověřené smluvních přepravce.

- všechna vozidla jsou standardně vybavena mobilními telefony, paletovými vozíky a některá hydraulickými čely
- naše společnost zaměstnává odpovídajícím způsobem proškolené a zkušené řidiče, na které jsou kladeny vysoké nároky

Doprava mimo rámec ČR: Kvalitně a odborně

Mezinárodní doprava patří mezi naše významné služby, a je poskytována plně dle potřeb našich klientů. Celovozové a kusové zásilky řešíme z vlastních zdrojů nebo díky dlouhodobému partnerství s dodavateli dopravních služeb. Individuální řešení v rámci komplexních služeb jsou naší každodenní náplní.   

Od roku 2004 spolupracujeme s významným holandským partnerem - společností VERHOEVEN, díky kterému jsme schopni svým partnerům poskytovat kvalitní dopravně logistický servis na území sedmi zemí Evropy.

Potřebujete vůz? Přijďte k nám!

Je Vám k dispozici náš vozový park, který čítá řadu moderních dopravních prostředků, které umožňují flexibilní pokrytí významné části klientských požadavků, jako jsou rozvozová vozidla s hydraulickým čelem a vozidla s chladícím agregátem.

Úzká spolupráce sítě dispečerských pracovišť (Modletice, Mělník, Olomouc) umožňuje flexibilní pokrytí rozvozových míst na celém území České republiky ve lhůtě 24 hodin.


Přesně tam,
kam potřebujete

 

© 2009 / A production.cz