Logistika | Cedes Logistik
Naplníme Vaše logistické potřeby!

KONTAKTY

Centrála:
Modletice 139, Komerční zóna Říčany
Říčany 251 01
tel.: +420 323 618 610
fax.: +420 323 618 691

více kontaktů...

LOGISTIKA LÉČIV A ZDRAVOTNICKÉHO MATERIÁLU

CEDES Logistik nedisponuje jenom odpovídajícími legislativními předpoklady, ale portfolio našich služeb zasahuje od skladování, přes široké spektrum služeb s přidanou hodnotou až po zákaznická řešení specializovaných projektů.

Jsme nezávislý a nestranný poskytovatel logistických služeb v oblasti logistiky, skladování a distribuce léků, léčiv a zdravotnického materiálu.

Naše služby využívají klienti z řad farmaceutických společností, přes obchodní a distribuční firmy až po logistické, dopravní a spediční.

Příkladem využití našich služeb mohou být i logistické společnosti, které mají korporátní zákazníky, kteří vyžadují podmínky skladování, logistiky nebo dopravy, které právě nabízíme, a jejich pobočka v ČR takové zázemí nabídnout nemůže. Takový projekt jsme schopni bezezbytku zaštítit  a v různých formách participovat na implementaci a realizaci jménem klienta.

Modelovým příkladem může být naše spolupráce se společností CAPSUGEL (divize Pfizer), která prostřednictvím našeho skladu a souvisejících služeb, mohla nabídnout svým zákazníkům rapidní zkrácení dodacích podmínek jejich produktů. Nejenom tím dosáhla dalšího významného zkvalitnění služeb dodavatelského řetězce (více informací je v informativním letáčku na pravé straně stránek).

 

 

© 2009 / A production.cz