Healthcare logistika | Cedes Logistik
Naplníme Vaše logistické potřeby!

KONTAKTY

Centrála:
Modletice 139, Komerční zóna Říčany
Říčany 251 01
tel.: +420 323 618 610
fax.: +420 323 618 691

více kontaktů...

HEALTHCARE LOGISTIKA

Specializací naší společnosti jsou logistické činnosti v logistice léčivých přípravků a zdravotnického materiálu. Naše logistická řešení jsou devizou řady farmaceutických společností, výrobců a distributorů.

Nejen pro tyto účely disponujeme odpovídajícím skladovým zázemím, vybavením, personálem a know-how.

 

PILÍŘE FIREMNÍ FILOZOFIE

I. Veškeré aktivity společnosti soustředit na maximální uspokojení potřeb klientů. Klademe důraz na vstřícnost, flexibilitu, spolehlivost a komunikativnost. 

II. Neprovádět vlastní obchodní aktivity spojené s přímým prodejem a distribucí léčiv, aby se veškeré síly mohly opět soustředit na uspokojovaní požadavků a potřeb klientů.

III. Soustředit hlavní aktivity na profesionální poskytování logistických služeb v oblasti léčiv a zdravotnického materiálu při dodržování veškerých legislativních standardů pro tuto oblast vyplývající.

IV. Realizovat úspěšný rozvoj vlastního moderního logistického areálu pro skladování léčiv a zdravotnického materiálu provozovaného ve standardech správné distribuční praxe (SDP).

V. Specializovat se na poskytování logistických služeb v rámci "logistických projektů pro zdravotnictví" včetně řešení projektů spolu s klientem a implementovat pokyny a představy klientů do projektu.

 

 

© 2009 / A production.cz