Outsourcing | Cedes Logistik
Naplníme Vaše logistické potřeby!

KONTAKTY

Centrála:
Modletice 139, Komerční zóna Říčany
Říčany 251 01
tel.: +420 323 618 610
fax.: +420 323 618 691

více kontaktů...

KOMPLEXNÍ LOGISTICKÁ ŘEŠENÍ - OUTSOURCING

Nabízíme Vám ještě více! Naše logistická řešení pomáhají našim zákazníkům snižovat náklady a optimalizovat procesy v rámci dodavatelského řetězce (supply chain).

Víme, že pro naše klienty je důležitá úspora času a rádi si odpočinou od zbytečných starostí. Svěřte nám svůj logistický projekt, i vysoce specializovaný, plně do rukou! Všechny Vaše zaběhnuté systémy zůstanou plně funkční, vaši zákazníci nic nepoznají, ale náklady se vám ve spolupráci s námi významným způsobem optimalizují!

Nechte se přesvědčit naší konkurenční výhodou! Spolehněte se na naše zkušenosti a nechte nás připravit vám skutečně komplexní, úsporné a individuální logistické řešení!

Služby s přidanou hodnotou za rozumné ceny

Na základě vašeho požadavku můžeme nabídnout široké portfolio služeb s přidanou hodnotou od balení, paletizování a fóliování přes polepování, signování, co-packing, etiketaci a sdružování, doplňování, vyřizování vrácených zásilek, přidávání letáků, přebalování, montáž a kompletaci zboží, dodávku kartonů na míru pro vaše zboží, vedení paletového nebo obalového hospodářství až po kontrolu toku zboží dle systému FIFO, FEFO apod.

Přesně s kým
potřebujete.

 

© 2009 / A production.cz