Skladování | Cedes Logistik
Naplníme Vaše logistické potřeby!

KONTAKTY

Centrála:
Modletice 139, Komerční zóna Říčany
Říčany 251 01
tel.: +420 323 618 610
fax.: +420 323 618 691

více kontaktů...

Skladování – moderní, bezprašné a temperované sklady

Uskladníme, téměř cokoliv si budete přát. Na paletách, v regálových systémech i na volné ploše. Chcete uskladnit své zboží bezpečně a spolehlivě? U nás můžete mít uskladněné zboží jak ve sdíleném skladu (shared area) tak i ve vyhrazeném skladu (dedicated area). Naše sklady jsou tak velké, jak právě potřebujete a to včetně sezónních výkyvů. Snižte své fixní náklady a ušetřete finance vázané ve zbytečných zásobách.

Nabízíme moderní skladové prostory postavené na míru našim klientům, temperované a zcela bezprašné sklady pro odpovídající uskladnění vašeho zboží. Podlahy mají vysokou únosnost a celkově disponujeme plochou více, než 15.000 m2 z toho je 80 % plochy zastavěno regálovým systémem. Veškeré další plochy je možno dle Vašich požadavků upravit tak, abyste získali ideální podmínky pro skladování Vašeho zboží. U nás vždy setkáte s individuálním přístupem.

Specifikace skladu

Naše sklady mají standardní i některé nadstandardní technické parametry a to především u izolací pláště a střechy, u vnitřního osvětlení a dalších parametrů.

Přehledný sklad pro vaši rychlou orientaci

Zajistíme inventarizaci a hlášení o aktuálním stavu zásob s možností klienta znát vždy přesné údaje o stavu, pohybu a obrátce skladových zásob. Zřídíme Vám on-line přístup k monitoringu vašeho skladu, který Vám umožní např. tvorbu objednávek nebo dodacích listů on-line. Pro Váš dokonalý přehled, úsporu času a pohodlí.

Nic z výše uvedeného by nebylo samozřejmě možné bez odpovídajících informačních technologií. Na míru vyvinutý systém řízení skladu nám umožňuje plynulou komunikaci a spojení s klienty. Používané systémy prokazatelně zefektivňují nejen práci naši, ale jsou koncepčně řešeny jako efektivní nástroje především pro potřeby našich klientů. Používáme vlastní informační systémy, pracujeme v informačních systémech našich klientů. V dnešní době jsou technické možnosti velmi variabilní a opět se snažíme k veškerým potřebám přistupovat s maximálně individualizovaným způsobem.

Ostraha a bezpečnost vašeho zboží

Snažíme se, aby naše sklady respektive vaše zboží bylo uloženo v maximálně bezpečných podmínkách. Naše standardy obnáší oplocení celého vlastního distribučního centra, přes fyzickou ostrahu bezpečnostní agenturou v režimu 24/7, EPS (elektronický protipožární systém), EZS (elektronický zabezpečovací systém) až po PTV (průmyslová televize), MTV (vnitřní televizní okruh) a ID-C (kartový systém v celém objektu). Nad rámec toho, je sklad i vaše zboží samozřejmě pojištěn už v základu na vysokou hodnotu zásob.

Přesně tam,
kde potřebujete.

 

© 2009 / A production.cz