Zákaznická řešení | Cedes Logistik
Naplníme Vaše logistické potřeby!

KONTAKTY

Centrála:
Modletice 139, Komerční zóna Říčany
Říčany 251 01
tel.: +420 323 618 610
fax.: +420 323 618 691

více kontaktů...

KAZNICKÁ ŘEŠENÍ

I. Specializované logistické projekty v oblasti zdravotnictví

Přímé dodávky léčiv, zdravotnických materiálů a prostředků zdravotní techniky do nemocnic od více distributorů přímo na jednotlivá nemocniční oddělení formou cross-dockingu přes vlastní logistický areál z pozice nezávislého a nestranného logistického partnera.

Projektové závozy nemocnic:

- Ve stanovených dnech jednotlivá nemocniční oddělení objednávají zboží elektronickou formou u svých dodavatelů.

- Provádění cross-dockingu objednaného zboží nemocnicemi ve vlastním logistickém areálu (svoz objednaného zboží od dodavatelů, kompletace zboží do ucelených zásilek podle nemocničních oddělení, kompletace a přiřazení průvodních dokumentů k zásilkám a třídění podle odběratelů).

- Ve stanovených dnech pro doručení zásilky je sdružené zboží, dle předem stanoveného časového harmonogramu, dopraveno auty s termo skříněmi na nemocniční oddělení v odpovídajícím čase, kvalitě a kvantitě.

 

II. Realizované specializované logistické projekty v oblasti zdravotnictví

Zdravotnický holding východočeského kraje:

Realizace dodávek zboží pro 9 nemocnic s dodáním na jednotlivá nemocniční oddělení. (Nemocnice ve městech Náchod, Broumov, Jiřín, Bydžov, Trutnov, Opočno, Jaroměř, Rychnov nad Kněžnou a Dvůr Králové). Realizace dodávek zboží od 6 distributorů.

Severočeský holding:

Realizace dodávek zboží na oddělení 4 nemocnic. (Nemocnice ve městech Ústí nad Labem, Teplice, Most, Děčín). Realizace dodávek od 4 distributorů.

Přímé dodávky na HDS na Slovensku:

Realizace dodávek zboží do 9 HDS.

 

© 2009 / A production.cz